Mundurowi z „jedynki” zatrzymali w nocy kierowcę audi, w którym znaleźli narkotyki i dwa pistolety. Zabrzanin wpadł w ręce stróżów prawa podczas kontroli drogowej. Kierowca był pod wpływem środków odurzających. Z przechwyconych narkotyków można było przygotować prawie 800 działek dilerskich.

Do zatrzymania doszło na ul. Zabrzańskiej. W nocy, policjanci z ogniwa patrolowego komisariatu I zatrzymali do kontroli kierowcę audi. W trakcie rozmowy mężczyzna bardzo się denerwował. Po przebadaniu testerem na obecność narkotyków, okazało się, że kierowca znajduje się pod ich wpływem. Co więcej, policjanci znaleźli w samochodzie dwa pistolety i woreczki z białym proszkiem. Badanie przeprowadzone przez technika kryminalistyki wskazało, że to amfetamina. Z zabezpieczonej ilości można było przygotować prawie 800 działek. Mężczyzna został zatrzymany, a sprawą zajęli się kryminalni z rudzkiej komendy. Narkotyki i broń zostanie dokładnie przebadana przez policyjnych specjalistów. Na podstawie tych badań i zebranych przez śledczych dowodów, 34-letni mieszkaniec Zabrza wkrótce usłyszy zarzuty. 

  • Przedmioty ujawnione w samochodzie
  • Przedmioty ujawnione w samochodzie
  • Przedmioty ujawnione w samochodzie

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.