Tanie bilety do Śląskiego Teatru Impresaryjnego z wejściówką do muzeum
Śląski Teatr Impresaryjny im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej zaprasza do skorzystania z wyjątkowej promocji na bilety! Osoby odwiedzające Muzeum Historii Polski Ludowej (dawne Muzeum PRL-u) mogą liczyć na 20% zniżki na bilety do teatru. To doskonała okazja, aby połączyć zwiedzanie z kulturalnym wieczorem w teatrze.
  1. Promocja trwa od 1 czerwca do 31 października 2024 roku.
  2. Zniżka obowiązuje na cztery wybrane spektakle.
  3. Najbliższe spektakle odbędą się 21 i 23 czerwca 2024 roku.
  4. Bilety promocyjne dostępne tylko w kasie teatru.

Śląski Teatr Impresaryjny w Rudzie Śląskiej przygotował dla mieszkańców wyjątkową ofertę. Każdy, kto odwiedzi Muzeum Historii Polski Ludowej przy ul. Zajęczej 42 w Rudzie Śląskiej i zachowa bilet wstępu, może liczyć na 20% zniżki na bilety do teatru. Promocja obowiązuje od 1 czerwca do 31 października 2024 roku.

W ramach akcji "Z Biletem do Muzeum - Kup tańszy bilet do Teatru" można skorzystać z rabatu na cztery spektakle prezentowane w cyklu "Tyjater po naszymu, czyli po śląsku". Są to: "Gita story", "Szeryf z Fryn city", "Heksy z hołdy" oraz "Mało Szcziga z Karmańskiego". Zniżka będzie dostępna w czerwcu oraz od września do grudnia 2024 roku.

Najbliższa okazja do skorzystania z promocji już wkrótce. W piątek, 21 czerwca 2024 roku o godzinie 18:00, odbędzie się spektakl "Szeryf z Fryn city" – śląska komedia z elementami Dzikiego Zachodu. Kolejne przedstawienia zaplanowano na niedzielę, 23 czerwca 2024 roku. O godzinie 12:00 zapraszamy na spektakl familijny "Mało Szcziga z Karmańskiego", a o godzinie 17:00 na śląską komedię muzyczną "Gita story".

Rezerwacja i zakup biletów promocyjnych możliwe są wyłącznie w kasie Śląskiego Teatru Impresaryjnego. Warunkiem skorzystania z rabatu jest okazanie biletu wstępu do Muzeum Historii Polski Ludowej. Pamiętajcie, jeden bilet z muzeum uprawnia do zakupu jednego biletu do teatru ze zniżką.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by połączyć zwiedzanie z kulturalnym wieczorem w teatrze. Serdecznie zapraszamy!


Opierając się na: Śląski Teatr Impresaryjny w Rudzie Śląskiej