Teatr Impresyjny zaprasza na koncert dla maluchów: Kolory muzyki - 12 maja
Zapraszamy na niezwykłą muzyczną przygodę dla najmłodszych! Już 12 maja o godzinie 16:00, rodziny z dziećmi do 6 roku życia będą miały okazję wziąć udział w koncercie "Kolory muzyki", który odbędzie się w ramach cyklu "Maluchy w Krainie Dźwięku".
  1. Koncert umuzykalniający dla niemowląt i małych dzieci.
  2. Bilety dostępne w cenie 20 zł dla dziecka i 25 zł dla opiekuna.
  3. Edukacja muzyczna oparta na teorii prof. Edwina E. Gordona.
  4. Interaktywna zabawa z doświadczonymi muzykami i pedagogami.

Podczas koncertu "Kolory muzyki" najmłodsi uczestnicy będą mieli okazję doświadczyć muzyki w sposób, który sprzyja ich rozwojowi intelektualnemu i emocjonalnemu. Prof. Edwin E. Gordon, amerykański psycholog muzyki, podkreślał znaczenie wczesnego kontaktu z muzyką w rozwijaniu zdolności poznawczych dzieci. Jego metody audiacji wstępnej, polegające na osłuchiwaniu z różnymi skalami muzycznymi i rytmami już od najmłodszych lat, są kluczowe w kształtowaniu muzycznej wrażliwości.

Koncert prowadzi Dorota Banaś, skrzypaczka i doświadczona animatorka kultury, która wraz z innymi muzykami filharmonii i orkiestr zapewnia dzieciom bogate doświadczenie muzyczne. W programie przewidziano liczne interakcje, które pozwalają dzieciom aktywnie uczestniczyć w koncercie, co umacnia więź z rodzicami i rówieśnikami.

Organizatorzy zachęcają do regularnego uczestnictwa w cyklu koncertów "Maluchy w Krainie Dźwięku", który co miesiąc oferuje nowe tematy muzyczne i inspirujące zabawy. Każdy koncert to okazja do wspólnego odkrywania świata dźwięków i rytmów, co jest nie tylko świetną zabawą, ale także ważnym elementem edukacyjnym.

Udział w koncercie wymaga zakupu biletów zarówno dla dziecka, jak i opiekuna. To wyjątkowa okazja, by spędzić czas z najmłodszymi w twórczy i rozwijający sposób. Nie przegapcie tej muzycznej przygody!


Teatr Impresyjny