Teatr Impresyjny zaprasza na koncert inspirowany twórczością Szymborskiej 9 marca
Przed nami wydarzenie, które przeobrazi nasze postrzeganie poezji i muzyki w jedną niezapomnianą noc. "Kosmiczny savoir-vivre, czyli nuta Szymborskiej" to koncert, który w sobotę, 9 marca 2024 roku, o godzinie 18:00 przeniesie nas w świat, gdzie twórczość Wisławy Szymborskiej spotyka się z unikalnymi aranżacjami muzycznymi. To wydarzenie, które obiecuje być uczty dla duszy, nie powinno umknąć uwadze żadnego miłośnika kultury.
  1. Koncert odbędzie się 9 marca 2024 (sobota) o godzinie 18:00.
  2. Ceny biletów wynoszą 40 i 35 zł, dostępne zniżki dla posiadaczy Rudzkiej Karty Seniora i Rudzkiej Karty Rodziny 3+.
  3. Wystąpią artyści tacy jak Kasia Łacisz, Jacek Dzwonowski, Tomasz Bieniek i Krzysztof Czarnecki.
  4. Koncert oparty jest na poezji Wisławy Szymborskiej, łącząc jej twórczość z muzyką w innowacyjny sposób.
  5. Przedstawienie trwa jedną godzinę bez przerw.

Ten niezwykły wieczór stanie się mostem łączącym pokolenia oraz różne formy sztuki. Projekt "Kosmiczny savoir-vivre" czerpie z głębin poezji Szymborskiej, tworząc z niej fundament dla muzycznego spektaklu, który z pewnością rozgrzeje serca i umysły widzów. W rękach grupy utalentowanych muzyków, wiersze laureatki Nagrody Nobla zyskają nowy wymiar, sprawiając, że uczestnictwo w tym wydarzeniu będzie prawdziwą przygodą artystyczną.

Kasia Łacisz, niezwykle utalentowana aktorka i wokalistka, wraz z Jackiem Dzwonowskim, znanym z mistrzowskiego posługiwania się wieloma instrumentami, Krzysztofem Czarneckim, gitarzystą o europejskiej renomie, oraz Tomkiem Bieńkiem, wirtuozem fortepianu, stworzą wieczór pełen emocji i niezapomnianych wrażeń. Razem, z ogromną pasją i zaangażowaniem, oddają hołd twórczości Szymborskiej, zapraszając nas do świata, gdzie słowa i dźwięki płyną w jednym, harmonijnym rytmie.

Dla tych, którzy pragną doświadczyć, jak wygląda spotkanie poezji z muzyką na najwyższym poziomie, "Kosmiczny savoir-vivre, czyli nuta Szymborskiej" jest wydarzeniem obowiązkowym. To unikalna okazja, aby zanurzyć się w artystycznej interpretacji dzieł jednej z najwybitniejszych poetek XX wieku i poczuć ich niezwykły, ponadczasowy charakter.


Opierając się na: Teatr Impresyjny