CITYRAID Ruda Śląska — samochodowa gra orientacyjna

Wieczorne miasto jako plansza do zabawy: zespoły dostają zadania, ruszają samochodami po punkty i robią fotki przy wskazanych miejscach — proste, szybkie i pełne rywalizacji. Warto się zapisać i spróbować swoich sił z ekipą znajomych czy rodziną.
Kiedy i gdzie będzie CITYRAID Ruda Śląska
28 marca 2026 (sobota), godz. 19:00
Miejsce: Ruda Śląska, Polska
Cena: bilety od 75 PLN za drużynę (zalecane drużyny 2–5 osobowe). W miarę zbliżania się do wydarzenia bilety będą droższe — kupuj z wyprzedzeniem na stronie organizatora (cityraid.pl).
Organizator: CityRaid
O co chodzi i jak wygląda gra
CITYRAID to samochodowa gra orientacyjna trwająca około 3 godzin. Każda drużyna otrzymuje listę zadań (łącznie 20 zadań), które trzeba wykonać w określonym czasie. Zadanie najczęściej polega na przesłaniu zdjęcia, na którym widoczny jest wskazany członek drużyny przy konkretnym obiekcie wyznaczonym przez organizatorów.
W praktyce:
- Planowanie trasy i tempo są kluczowe — wygra ta drużyna, która wykona najwięcej zadań w najkrótszym czasie. ⏱
- Najlepsze zespoły otrzymują nagrody w postaci biletów na kolejny etap; najlepsze drużyny sezonu wiosennego zdobywają bilet na finał CITYRAID.
- Pełny udział mogą brać osoby powyżej 14. roku życia; brak górnej granicy wiekowej.
Dla kogo to wydarzenie?
- Dla ekip znajomych, rodzin czy kolegów z pracy szukających aktywnej, wieczornej rozrywki.
- Dla osób lubiących rywalizację, planowanie trasy i szybkie decyzje.
Emoji i dobra logistyka pomagają w atmosferze, a organizator CityRaid dba o czytelne zadania i system punktowania — wystarczy zabrać samochód, telefon z aparatem i odrobinę sprytu.
Ostatnie Artykuły

Medalowy rok Rudy Śląskiej i niemal 130 nagród dla sportowców

W Bielszowicach zdrowie będzie można sprawdzić od ręki

Znalazł kartę i przez trzy dni płacił nią za alkohol w Rudzie Śląskiej

Elektroodpady i stare ubrania znikną z dzielnic Rudy Śląskiej

Całodobowe wahadło pod wiaduktem w Chebziu po niespodziankach w gruncie

Spacer zamiast sali. Prezydent Rudy Śląskiej rusza tam, gdzie widać problemy

Czujne oko rudzkiej “czwórki” przerwało serię kradzieży w markecie

Nowy salon CentrumRowerowe.pl 1 kwietnia otwiera swoje drzwi w Zabrzu!

Woda wróciła na trzy ulice po nocnej awarii sieci wodociągowej

Straż Miejska i SP 13 łączą bezpieczeństwo w sieci i na drodze

Ruda Śląska wybiera swoich dzielnicowych - ruszył plebiscyt z mocnym tłem

Nocne roboty na przejeździe w Wirku zwężą ruch na dwa kolejne wieczory

Policyjna orkiestra zagrała po lekcji w rudzkiej komendzie

