Prezent dla dziadka – co warto kupić ukochanemu seniorowi?

Dzień Dziadka w Polsce posiada swoją stałą datę i jest nim 22 stycznia. Święto obchodzone jest też w innych krajach, jednak w zupełnie innych terminach. Przykładem są Stany Zjednoczone, skąd według jednej z teorii na temat tego święta Dzień Dziadka przywędrował do Polski, święto seniora obchodzone jest jako Narodowy Dzień Dziadków, posiadający swój hymn oraz symbol – niezapominajkę. Niezależnie od zakątka na świecie i daty święta, nie zmienia się jego bohater. To właśnie dziadek jest w centrum uwagi i na jego ręce wnuczęta składają różnego rodzaju prezenty. Upominek dla dziadka powinien być wyjątkowy, zupełnie jak sam senior. Warto pokusić się o zakup spersonalizowanego prezentu, który będzie przypominał dziadkowi, że ma przy sobie wnuki, które kochają go za to, że po prostu jest.

Propozycja na prezent dla dziadka z pomysłem!

Twój dziadek nie może obejść się bez porannej herbaty? A może towarzyszy mu ona przez cały dzień, do każdego posiłku? Prozdrowotne właściwości herbat pozwalają cieszyć się dobrym zdrowiem i zwiększoną odpornością – ciepły napój rozgrzewa w chłodne wieczory, smakując wtedy najlepiej. Mimo całej miłości do napojów herbacianych, dziadek często zapomina o kubku wypełnionym aromatyczną mieszanką ziół? Jest na to sposób. Spersonalizowany kubek termiczny z grawerem dla dziadka to użyteczny prezent, który może towarzyszyć mu każdego dnia! Zapobiega stygnięciu napojów przez cały dzień, dzięki czemu gdy tylko dziadek będzie sięgał po ulubiony napój, herbata wciąż będzie ciepła i pyszna. To doskonała propozycja prezentowa dla aktywnego seniora, który pomimo swojego wieku wciąż docenia długie spacery – po parkach, lasach czy wokół osiedla na którym mieszka.

Propozycja na prezent dla dziadka z pomysłem!

Idealny prezent dla dziadka-kanapowca – musi to mieć!

Seniorzy na emeryturze cenią sobie ciszę i spokój. W końcu mogą oni usiąść na kanapie w salonie i oddać się oglądaniu programów telewizyjnych, na które kiedyś nie mieli czasu. Jeżeli Twój dziadek to prawdziwy domator, który celebruje każdą chwilę relaksu, pomyśl nad zakupem poduszki z kieszeniami idealnymi by pomieścić pilot, telefon czy słuchawki. Dzięki takiemu gadżetowi, dziadek będzie miał na miejscu wszystko co potrzebne. Koniec z poszukiwaniami zagubionych rzeczy – od dziś wszystko znajdować się będzie w jednym miejscu. Poduszka jako prezent dla dziadka ze sklepu Murrano sprawdzi się doskonale; zamykana jest na solidny i gustowny zamek wykonany ze stali nierdzewnej. Poszewka to stuprocentowa bawełna, co czyni ją wygodną do leżenia, a także przyjazną dla skóry głowy. Prezent łączy więc przyjemne z pożytecznym!

Idealny prezent dla dziadka-kanapowca – musi to mieć!

Miody, miody dla osłody, czyli smaczny prezent dla dziadka

Miód to prawdziwa, naturalna słodycz, która zawiera w sobie wiele witamin oraz właściwości pozwalających cieszyć się dobrym zdrowiem przez znacznie dłuższy czas. Słodki prezent w postaci trzech starannie zapakowanych słoiczków to wyśmienity pomysł, jeżeli dziadek ponad wszystko uwielbia słodycze w zdrowej wersji. Naturalne miody pochodzące z jednego z najczystszych regionów Polski, z Warmii, stanowią prawdziwą esencję wartości odżywczych. Z pewnością staną się znakomitym dodatkiem do herbaty, kromki chleba czy pysznego miodownika. Dodatkowo zestaw zapakowany jest w drewniane pudełeczko, któremu później można dać drugie życie, czyniąc z niego schowek na pamiątki w postaci zdjęć z ukochanymi wnukami. Jednak najlepszym prezentem, którego nie zastąpi żaden materialny upominek, jest obecność wnucząt i ich odwiedziny – nie tylko w Dniu Dziadka. Senior na pewno doceni pamięć oraz ucieszy się z wizyty ważnych dla niego osób.

Miody, miody dla osłody, czyli smaczny prezent dla dziadka