Już jutro, 21 września, w rotundzie Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach odbędzie się briefing prasowy dotyczący trwającej akcji ROADPOL Safety Days. W trakcie spotkania zaprezentowany zostanie spot filmowy przygotowany we współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Katowicach, a także kierowcą rajdowym Jarosławem Szeją. Zapraszamy na to wydarzenie przedstawicieli zainteresowanych redakcji.

ROADPOL Safety Days to coroczna kampania Policji ruchu drogowego państw będących członkami ROADPOL oraz innych podmiotów z obszaru bezpieczeństwa ruchu drogowego, ukierunkowana na realizację założeń zgodnych z WIZJĄ ZERO – zero ofiar śmiertelnych w wypadkach drogowych. Działania te koordynowane są przez Europejską Organizację Policji Ruchu Drogowego ROADPOL przy wsparciu m.in. Komisji Europejskiej i Europejskiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Już jutro, 21 września o godzinie 10.00 w rotundzie katowickiej komendy wojewódzkiej odbędzie się briefing prasowy poświęcony akcji. Podczas spotkania premierę będzie miał także spot profilaktyczny przygotowany przez policjantów we współpracy z WORD Katowice i kierowcą rajdowym Jarosławem Szeją.

Zapraszamy na to wydarzenie przedstawicieli wszystkich zainteresowanych redakcji. Osobami wyznaczonymi do kontaktu w sprawie spotkania są:

  • aspirant Szymon Czysz -  tel. 798 032 070,
  • sierżant sztabowy Damian Sokołowski - tel. 887 835 030.