Policja szuka świadków wypadku na Orzegowskiej z 9 czerwca
Policja prowadzi dochodzenie w sprawie wypadku, który miał miejsce 9 czerwca na skrzyżowaniu ulic Orzegowskiej i Kilińskiego. Kierowca motoroweru upadł, gdy najechał na plamę oleju pozostawioną na jezdni przez niezidentyfikowany pojazd, doznając obrażeń ciała.
  1. Wypadek miał miejsce 9 czerwca około godziny 17:30.
  2. Motorowerzysta upadł z powodu plamy oleju na jezdni.
  3. Policja poszukuje świadków zdarzenia.
  4. Informacje można przekazywać telefonicznie lub mailowo.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego apelują do mieszkańców o pomoc w ustaleniu tożsamości pojazdu, który pozostawił na jezdni niebezpieczną substancję. Sytuacja miała miejsce w okolicy skrzyżowania ulicy Orzegowskiej z Kilińskiego, co sprawia, że mogło być wielu świadków zdarzenia.

Referent sprawy poszukuje wszelkich informacji, które mogą pomóc w wyjaśnieniu okoliczności wypadku. Szczególnie istotne są dane dotyczące pojazdu, który mógł zostawić na jezdni oleistą plamę. Policja liczy na wsparcie społeczności lokalnej, aby zapobiec podobnym sytuacjom w przyszłości.

Informacje można przekazywać telefonicznie w godzinach 8-15 pod numer 47 854 1280, pocztą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., bądź za pośrednictwem anonimowej skrzynki mailowej – Powiadom nas, dopisując „wypadek – RSD100/24”.

Współpraca mieszkańców z policją jest kluczowa w tego typu sprawach, gdyż każda, nawet najmniejsza informacja, może okazać się cenna. Pomoc w ustaleniu przyczyn wypadku nie tylko przyczyni się do sprawiedliwości, ale również może zapobiec podobnym incydentom w przyszłości.


Na podstawie: Policja Ruda Śląska