Chorzowscy policjanci poszukują Kamila Żyłę, podejrzanego o dokonanie zabójstwa dziennikarza. Chorzowska Prokuratura wydała za poszukiwanym list gończy, a Sąd Rejonowy w Chorzowie zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. Apelujemy do wszystkich osób, które mają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu, o kontakt z Policją, osobisty albo telefoniczny pod numerem 47 85 452 55 lub 112.

Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje o poszukiwanym, proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z policjantami z chorzowskiej komendy pod numerem 47 85 452 55 (e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub z najbliższą jednostką Policji – numer 112.

Poszukiwany KAMIL ŻYŁA urodził się 2 sierpnia 1987 roku, ostatnie miejsce zamieszkania to Jastrzębie-Zdrój, ulica Podmiejska 10/13. Mężczyzna podejrzany jest o zabójstwo dziennikarza, do którego doszło w marcu tego roku.

Rysopis:

  • waga około 75 kg, sylwetka szczupła, wzrost 170-180 cm
  • naturalne włosy ciemne, ostatnio zafarbowane na jasny blond
  • oczy brązowe
  • znakiem szczególnym jest tatuaż z logo klubu sportowego FC Barcelona

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje w sprawie poszukiwanego mężczyzny, proszony jest o kontakt z chorzowskimi policjantami, którzy prowadzą sprawę lub z dowolną jednostką Policji.