Najatrakcyjniejsze oferty pracy w Rudzie Śląskiej? - zapraszamy do nas

Ruda Śląska to miasto znajdujące się na Górnym Śląsku. W mieście rozwija się obecnie wiele inwestycji, co przekłada się na większą ilość miejsc pracy. Jeżeli szukasz pracy w Rudzie Śląskiej, zachęcamy Cię do zapoznania się z naszymi najnowszymi ogłoszeniami. Dysponujemy ofertami pracy dla brygadzistów, fotografów, grafików i specjalistów z innych branż.

Sprawdź oferty pracy

Pilne oferty pracy dla brygadzistów w Rudzie Śląskiej

Brygadzista jest to pracownik, którego zadanie polega na sprawowaniu nadzoru nad brygadą robotników. Organizuje on, a następnie koordynuje czas swoich podwładnych, ustala wykonywanie określonych robót z kierownictwem, rozlicza robotników z przepracowanych godzin, pilnuje, żeby pracownicy stosowali się do zasad BHP. Brygadzista może pracować w zakładzie produkcyjnym lub w terenie. Często jest zmuszony do pracy na dwie zmiany. Od kandydata aplikującego na stanowisko brygadzisty wymaga się posiadania co najmniej wykształcenia średniego technicznego. Zazwyczaj dla pracodawcy liczy się także doświadczenie na podobnym stanowisku i posiadanie prawa jazdy kategorii B (zwłaszcza gdy obowiązki zawodowe wykonywane są w terenie). Pracownik, który sprawdzi się na stanowisku brygadzisty jest uczciwy, skrupulatny, posiada umiejętność kierowania grupą ludzi, jest dyspozycyjny i świetnie organizuje pracę (zarówno swoją, jak i innych). Zarobki brygadzisty są w dużej mierze uzależnione od powierzonej mu odpowiedzialności, a także od wielkości firmy. szukasz pracy jako brygadzista? Sprawdź oferty na Megapraca.pl

Zdolny fotograf poszukiwany

Fotograf to pracownik zajmujący się wykonywaniem różnego rodzaju fotografii, a także ich obróbką graficzną i wywoływaniem. Fotograf jest zazwyczaj odpowiedzialny za wykonywanie zdjęć do dokumentów, zdjęć okolicznościowych (na przykład z okazji chrzcin, urodzin, czy ślubów), zdjęć portretowych, a także wszystkich innych zdjęć, które będą potrzebne klientowi. Fotografowie pracują w studiach fotograficznych, redakcjach gazet, część z nich decyduje się na otworzenie własnej działalności gospodarczej. Żeby rozpocząć pracę jako fotograf nie potrzeba specjalistycznego wykształcenia. Znacznie ważniejsze są umiejętności udokumentowane portfolio.

Jest praca dla grafików komputerowych

W Rudzie Śląskiej dostępne są oferty pracy dla grafików komputerowych, czyli specjalistów odpowiedzialnych za tworzenie różnego typu publikacji i materiałów reklamowych. Graficy znajdują zatrudnienie w studiach grafiki, agencjach reklamowych, wydawnictwach. Od kandydata na grafika wymaga się wykształcenia wyższego kierunkowego (część pracodawców akceptuje kursy, czy szkoły policealne), posiadania portfolio i doświadczenia na podobnym stanowisku. Grafik musi mieć do perfekcji opanowaną umiejętność obsługi graficznych programów komputerowych. Zarobki grafika są zazwyczaj dobre i często przekraczają średnią krajową. Jednocześnie wysokość wypłaty tego specjalisty w dużej mierze zależą od miejsca zatrudnienia.