Policja Ruda Śląska: Szukamy świadków zdarzenia z ulicy Wolności
W Referacie d/s Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Rudzie Śląskiej prowadzone są czynności wyjaśniające dotyczące zdarzenia zaistniałego w dniu 19 maja 2020r ok godziny 15:55 w Rudzie Śląskiej przy ul. Wolności 102 skrzyżowanie z ul. Raciborską. Kierujący pojazdem marki Toyota Yaris koloru ciemnego jadąc po torowisku tramwajowym w wyniku nieprawidłowego manewru skrętu w lewo doprowadził do najechania na pojazd marki Citroen C4 poruszający się przeciwległym pasem ruch. Po kolizji sprawca odjechał z miejsca zdarzenia.
Świadków, którzy posiadają jakąkolwiek wiedzę odnośnie opisanego powyżej zdarzenia prosimy o kontakt z prowadzącym czynności pod nr tel. 47 8541299, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Komenda Miejska Policji w Rudzie Śląskiej,
ruda.slaska.policja.gov.pl/k21/informacje/wiadomosci/290370,Szukamy-swiadkow-zdarzenia-z-ulicy-Wolnosci.html
Ostatnie Artykuły
![[PIŁKA RĘCZNA] Handball Pałac Tarnów – SPR Grunwald Ruda Śląska 33:27 w I Lidze Mężczyzn (Grupa D)](/images/mecz/thumbnails/handball-palac-tarnow-spr-grunwald-ruda-slaska-03052026-3327.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] Handball Pałac Tarnów – SPR Grunwald Ruda Śląska 33:27 w I Lidze Mężczyzn (Grupa D)

Awanse i nagrody w rudzkiej komendzie - biało-czerwone symbole na pierwszym planie

Wojenne losy policjantów wróciły w Warszawie - głos zabrał szef z Rudy Śląskiej

Gdzie kupić ziemię do kwiatów i jak wybrać najlepsze podłoże?

W Rudzie Śląskiej wygrały emocje. Taniec i kamera ruszają z budżetu

Kawa z klasą w Rudzie Śląskiej - Mme Chantberry odsłania dawne rytuały

Przy komisariacie w Rudzie Śląskiej wpadł 54-latek po alkoholu

Remonty na Oświęcimskiej i Kochłowickiej ruszają już wkrótce

Radiowóz i motocykl przyciągnęły uczniów - policja odsłoniła kulisy służby

Upadek 96-latki na przejściu zakończył się błyskawiczną akcją policji

Kancelarie prawne i podatkowe wygrywają frazy lokalne bez uzależnienia od Google Maps
![[PIŁKA RĘCZNA] Gwardia Opole – SPR Grunwald Ruda Śląska 37:23 w I Lidze Mężczyzn (Grupa D) – gospodarze wyraźnie lepsi w 24. kolejce](/images/mecz/thumbnails/gwardia-opole-spr-grunwald-ruda-slaska-25042026-3723.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] Gwardia Opole – SPR Grunwald Ruda Śląska 37:23 w I Lidze Mężczyzn (Grupa D) – gospodarze wyraźnie lepsi w 24. kolejce

Rudzcy radni biją na alarm. Huta Pokój czeka na ruch rządu

