Policja Ruda Śląska: Odnalezione rowery czekają na właścicieli
Dzielnicowy z jedynki” szuka właścicieli odnalezionych rowerów. Zabezpieczone rowery były porzucone na terenie ogródków działkowych. Jednoślady można odebrać do 1 kwietnia 2020 roku w Komisariacie Policji I w Rudzie Śląskiej.
Dzielnicowy z Komisariatu Policji I w Rudzie asp. szt. Marek Jeglorz szuka właścicieli rowerów, które zostały odnalezione porzucone na terenie rudzkich ogródków działkowych. Właściciele jednośladów proszeni są o kontakt z komisariatem w Rudzie przy ulicy Mickiewicza 2 pod nr telefonu tel. 478541510 lub dzielnicowym pod nr telefonu 723 645 015 o dnia 1 kwietnia 2020 roku, po tym terminie rowery zostaną przekazany do Biura Rzeczy Znalezionych.
Komenda Miejska Policji w Rudzie Śląskiej,
ruda.slaska.policja.gov.pl/
ruda.slaska.policja.gov.pl/k21/informacje/wiadomosci/281945,Odnalezione-rowery-czekaja-na-wlascicieli.html
Ostatnie Artykuły

Dwanaście projektów dostało zielone światło. Ruda Śląska stawia na sąsiedzkie zmiany

6 kolizji i 12 pijanych kierowców - majówka na rudzkich drogach pod lupą

Rwa kulszowa a hirudoterapia – jak rozpoznać objawy i w jaki sposób pijawki mogą wspierać leczenie?
![[PIŁKA RĘCZNA] Handball Pałac Tarnów – SPR Grunwald Ruda Śląska 33:27 w I Lidze Mężczyzn (Grupa D)](/images/mecz/thumbnails/handball-palac-tarnow-spr-grunwald-ruda-slaska-03052026-3327.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] Handball Pałac Tarnów – SPR Grunwald Ruda Śląska 33:27 w I Lidze Mężczyzn (Grupa D)

Awanse i nagrody w rudzkiej komendzie - biało-czerwone symbole na pierwszym planie

Wojenne losy policjantów wróciły w Warszawie - głos zabrał szef z Rudy Śląskiej

Gdzie kupić ziemię do kwiatów i jak wybrać najlepsze podłoże?

W Rudzie Śląskiej wygrały emocje. Taniec i kamera ruszają z budżetu

Kawa z klasą w Rudzie Śląskiej - Mme Chantberry odsłania dawne rytuały

Przy komisariacie w Rudzie Śląskiej wpadł 54-latek po alkoholu

Remonty na Oświęcimskiej i Kochłowickiej ruszają już wkrótce

Radiowóz i motocykl przyciągnęły uczniów - policja odsłoniła kulisy służby

Upadek 96-latki na przejściu zakończył się błyskawiczną akcją policji

