Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Ruda Śląska

Poza kilkoma wyjątkami, parkingi przy lotniskach raczej nie cieszą się dobrą opinią. A co przesądza o tym, że pojawiają się już jaskółki lepszych czasów? Warto przyjrzeć się pod tym względem jednemu z najwyżej ocenianych parkingów lotniskowych przy lotnisku w Pyrzowicach.

Wszystko w skali

Kiedy większość właścicieli parkingów starała się za wszelką cenę zmieścić na placu jeszcze parę dodatkowych aut i na złamanie karku dowozić ich pasażerów pod terminal, administrator parkingu https://www.startparking.pl/parkingi-pyrzowice-katowice wprowadził inną zasadę. Miejsc, ile udało się komfortowo wyznaczyć, tyle pozostało, ale i tak zamiast przeciążonych i często mocno zmęczonych busików, pasażerów pod terminal dowozi wygodny i bezpieczny autobus. To pozwala zdecydowanie lepiej dostosować sam parking do wymogów skali działania. To nie są czasy, kiedy dowoziło się na lotnisko kilka osób. Dziś zdarza się, że na transfer czeka kilkanaście, a czasem nawet kilkadziesiąt osób. Dzięki inwestycji w autobus można wszystkim im zapewnić komfortowy przewóz.

Z myślą o kliencie

Pewne rzeczy należy powiedzieć wprost: większość parkingów ma fatalne opinie, bo to błotniste place, na których parkingowy stara się zawsze sprzedać jak najwięcej miejsc, co z kolei kończy się tym, że czasem zastawione zostaje miejsce zarezerwowane przez kogoś innego. To fatalne podejście, dlatego na nowoczesnym parkingu z klasą rezerwacja jest traktowana poważnie – miejsce ma czekać na klienta. Na wspominanym wyżej parkingu wyznaczono nawet szersze miejsca. Dzięki nim parking jest chętniej wybierany przez rodziny z dziećmi, osoby z większym bagażem czy po prostu podróżnych, którzy nie czują się pewnie przy manewrowaniu na zatłoczonym placu.

Lepszy kontakt

To kolejny punkt, który może wydawać się oczywisty – mamy przecież telefony i internet, więc utrzymanie kontaktu to bułka z masłem. Właśnie, że nie. Właściciele przedstawionego parkingu są jednymi z nielicznych, którzy faktycznie szybko odpowiadają, potwierdzają rezerwacje czy odbierają telefony. Aż nieswojo jest przyznać, że jedną z najważniejszych cech nowoczesnego parkingu lotniskowego jest uprzejmość i uczciwość, ale wydaje się, że niestety nadal nie jest to standardem. Może więc właściciele wyróżniających się parkingów zasługują na słowa uznania nawet za to, co w ogóle nie powinno podlegać dyskusji. Grunt, że parkując w takim miejscu, można naprawdę cieszyć się zagranicznymi wakacjami albo wydajnie pracować na delegacji.