W ręce rudzkiej drogówki wpadł 22-letni kierowca, który miał w swoim organizmie ponad 3 promile alkoholu. Informację o kierowcy audi policjanci otrzymali od zaniepokojonego rudzianina. Amator jazdy na "podwójnym gazie" odpowie za przestępstwo które jest zagrożone karą do 2 lat więzienia.

Rudzcy policjanci z drogówki zatrzymali wczoraj młodego mężczyznę, który prowadził audi po pijanemu. Sygnał o nietrzeźwym kierowcy policjanci dostali od świadka, który nie akceptował takiego postępowania i zadzwonił na numer alarmowy. 22-letni rudzianin miał problemy z kierowaniem samochodem. Badanie alkomatem wykazało u niego 3,2 promila alkoholu w organizmie, a u jego pasażerów po 2 promile. Kierowca jak i jego pasażerowie byli wulgarni i agresywni w stosunku do zgłaszającego rudzianina. 22-latek i jeden z pasażerów trafili do izby wytrzeźwień, gdzie w spokoju mogli dojść do siebie. Teraz młody rudzianin odpowie przed sądem. Grozi mu zakaz prowadzenia pojazdów i do 2 lat więzienia.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.