Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Ruda Śląska

Policjanci z Rudy Śląskiej prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie kolizji, do których doszło przy Norwida 23, Katowickiej 26 oraz na terenie ogródków działkowych ''Hutnik''. Zwracamy się z prośbą do osób, które były świadkami tych zdarzeń o kontakt z policjantami z Referatu ds. Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Rudzie Śląskiej.

Do pierwszej kolizji doszło w pomiędzy 24 a 25 kwietnia 2020 roku na parkingu przy ulicy Norwida 23, gdzie doszło do uszkodzenia zaparkowanego vw golfa.
Drugie zdarzenie miało miejsce na parkingu sklepu Kaufland przy ulicy Katowickiej 26 pomiędzy 22.30 8 maja 2020 roku a godziną 20.00 następnego dnia. Tam nieznany kierujący uszkodził zaparkowanego fiata punto.
Trzecia kolizja była na parkingu ogródków działkowych „Hutnik”, gdzie nieznany kierowca cofając swoim samochodem uszkodził hyundaia I20.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanych wyżej zdarzeń proszone są o kontakt z Referatem ds. Wykroczeń KMP w Rudzie Śląskiej tel. 47 8541 215, bądź bezpośrednio z prowadzącym czynności tel. 47 8541 299, e-mail. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.