Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Ruda Śląska

Kolejną osobę podejrzaną o posiadanie narkotyków zatrzymali mundurowi katowickiego oddziału prewencji. Policjanci ze specjalnej grupy wywiadowczej pełniący służbę w Rudzie Śląskiej zabezpieczyli duże ilości narkotyków oraz akcesoria używane przez grupy pseudokibicowskie. Sprawę przejęli już śledczy z Wydziału Kryminalnego rudzkiej komendy.

Tym razem policjanci z Oddziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, którzy dosyć często wspomagają rudzkich policjantów dokonali zatrzymania 19-latka, który posiadał przy sobie niewielką ilość narkotyków. Doświadczenie i przysłowiowy "nos policyjny" pozwoliły na odnalezienie w mieszkaniu i pomieszczeniu gospodarczym z którego korzystał młody rudzianin 500 działek metaamfetaminy, marihuanę i akcesoria, które są używane przez grupy walczących ze sobą pseudokibiców. Rudzianin został zatrzymany w policyjnym areszcie, a jego sprawą zajęli się śledczy z rudzkiej komendy. Prowadzący sprawę policjanci sprawdzają również u kogo mężczyzna mógł się zaopatrywać w narkotyki oraz komu je udzielał lub sprzedawał. Młodym rudzianinem zainteresowali się także policjanci z grupy zwalczającej przestępczość pseudokibiców. O jego dalszym losie zadecyduje prokurator i sąd.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.